T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜSKÜDAR - Sabri Artam Vakfı İlkokulu

Sabri Artam Vakfı İlkokulu

Telefon
216 443 62 68 - 216 412 11 77
Belgegeçer
216 344 67 05
WEB
http://sabriartamio.meb.k12.tr
Adres
Cumhuriyet Mah. Bulgurlu Cad. Uzundere Sokak No26 ÜsküdarİSTANBUL
Vizyon
VİZYONUMUZ Gelişen Türkiye’ye katkıda bulunacak,çalışkan, sorumluluk sahibi sağlıklı bireyler yetiştirerek çevre kalkınmasının önderliği için birinci basamak olmak. HEDEFLİYORUZ Kİ, Okulumuzda bilgiyi bellemek değil, öğrenmeyi öğrenmek temel ihtiyaç kabul edilsin. HEDEFLİYORUZ Kİ, Her öğrencimiz bilimsel, akılcı ve mantıklı düşünme becerisi kazanabilsin. HEDEFLİYORUZ Kİ, Her öğrencimiz kendisiyle barışık olsun ve çevresiyle etkili iletişim becerisi kurabilsin. Ahlaklı bireyler olsun. Toplumdan kopuk kendi toplumuna yabancı bireyler olmasın. HEDEFLİYORUZ Kİ, Okul toplumunu oluşturan her birey, isteklerinin ve önerilerinin dikkate alınacağını eğitimsel ihtiyaçlarının karşılanacağını bilsin. HEDEFLİYORUZ Kİ, OKULUMUZ BULUNDUĞU ÇEVREDE EN TERCİH EDİLEN OKUL OLSUN. ...
Misyon
MİSYONUMUZ Sabri Artam Vakfı İlköğretim Okulu personeli olarak sinerjimizle, pedagojik ilkeler doğrultusunda öğrencilerimize akademik ve bilimsel çalışma prensibi kazandırma amacındayız. İstiyoruz ki; Okulumuzda öğrencilerin gelişimsel ihtiyaçları ön planda olsun. İstiyoruz ki; Tüm personelin ve öğrencilerin kendilerini ifade etmelerini sağlayacak çalışmalar süreklilik kazansın. İstiyoruz ki; Öğrencilerimiz uluslararası sözleşmelerle tanınan haklarını bilsin ve savunsun.
Başarılar
Öğretmen :36
Rehber Öğretmen :2
Öğrenci :828
Derslik :28
Müzik Sınıfı :0
Resim Sınıfı :0
BT Sınıfı :1
Misafirhane :0
Kütüphane :1
Fen Labaratuarı :0
Hazırlık Sınıfı :0
Konferans Salonu :1
Atölye-İşlik :0
Spor Salonu :0
Öğretim Şekli :TEKLİ
Yemekhane :1
Kantin :1
Revir:0
Bahçe :1
Saatler
09:00-14:30
Isınma
DOĞALGAZ
Bağlantı
ADSL (1 Mbit)
Yabancı Dil
İNGİLİZCE
Lojman
1 -
Ulaşım
Kadıköy ve Ümraniye tarafından gelen Libadiye Caddesinden geçen otobüslerle ulaşılabilinir. Kadıköyden:14B,14ES,15ÇK(Çengelköy-Güzeltepe Otobüsü),8E(Ümraniye Esenevler otobüsü), 14DK,15BK(Beykoz otobüsü)-129T(Bostancı-Taksim otobüsü),11E(Üsküdar Esatpaşa Otobüsü) bu araçlarla gelenler KIRKLAR durağında indiklerinde OPET Petrol istasyonunun iki yanından aşağıya doğru yürümeleri gerekir.Uzundere Sokağına varınca Okulun önüne çıkılmış olunacaktır.
Servis Bilgisi
Yerleşim Yeri
İl/İlçe Merkezine Uzaklık
15 Km olup-İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğüne 20 Km dir.(Deniz yolu ulaşım yolu ile)
Kontenjan Bilgileri
Sportif Etkinlikler
Bilimsel Etkinlikler
Proje Çalışmaları
Yazdır